→ Nikdy nelez do postele s někým, kdo je větší magor než ty… ;-)

Druhy hoven:-)

21. května 2008 v 20:39 |  Přečíst! Povinně!!!
40 druhů hovínkování
přes mírnou nevhodnost a nevkusnost tohoto textu jsem ho musel zařadit, neb se týká nás všech a je velice informativní, poučný a pro některá individua i jistě velice zábavný, chtělo by se mi skoro říci, že se jedná o stěžejní dílo "o hovínkách"; upozorňuji tedy jemné duše a éterické bytosti, aby se vrátili do jiných sfér AS
DUCHOVO SRANÍ (HOVNO) - Je typ, kde cítíte, že hovno jde ven, vidíte hovno na toaletním papíře, ale v míse žádné hovno není.
ČISTÉ SRANÍ (HOVNO) - Je typ, kdy cítíte, že hovno jde ven, vidíte hovno v míse, ale na toaletním papíře po něm není ani stopy.
MOKRÉ SRANÍ - Utřete si zadek padesátkrát, a pořád cítíte, že to není ono. Sraní úspěšně zakončíte vložením záchodového papíru mezi zadek a spodní prádlo, abyste ho (to prádlo) neponičili těma děsnýma hnědýma skvrnama.
SRANÍ VE DRUHÉ VLNĚ - Takovéhle sraní se vyskytuje ve chvíli kdy sraní končíte, kalhoty máte vytažené ke kolenům a náhle zjistíte, že potřebujete srát ještě dál.
SRANÍ TYPU "MOZEK VYJÍŽDÍ VAŠÍM NOSEM" - Občas také zvané "Sraní naskakující žíly na čele". Při takovém sraní musíte tlačit tak, že celí zfialovíte a dostanete téměř mrtvici.
OBILNÉ SRANÍ (též zvané vločkové) - Vysvětlení není nutné.
HOVNO ZVANÉ LINCOLNOVO POLÍNKO - Tento druh hovna je tak obrovský, že máte strach ho spláchnout bez toho, aniž byste ho nejdříve nerozšťouchali na kousky záchodovým kartáčem.
ALKOHOLIKOVO SRANÍ - Takto se nazývá sraní brzy po ránu po noci strávené pitím. Jeho nejzajímavějším rysem je špinavá cestička, která zůstane na dně mísy po spláchnutí.
"BOŽE, JAK RÁD BYCH SE VYSRAL" SRANÍ - Druh, kdy chcete srát, ale i poté, co téměř vytlačíte svá střeva, jediné co můžete dělat je, že sedíte ochromený na míse.
SRANÍ S MOKRÝMI PŮLKAMI - Též zvané "Rychlé vyložení". Je to druh, který projde ven tak rychle, že naráz na hladinu mísy ostříkne váš zadek.
TEKUTÉ SRANÍ - Druh, při kterém ze zadku vystříkne tekutina, potřísní celou mísu, a zároveň ve stejné chvíli spálí citlivé zakončení vašeho tlustého střeva.
SRANÍ PO MEXICKÉM JÍDLE - Třída sama pro sebe.
MILÁČEK DAVU (zvaný též Potěšení pro každého) - Tohle hovno je tak úchvatné svou velikostí anebo vzhledem, že ho prostě před spláchnutím musíte ukázat ještě někomu dalšímu.
VYLEPŠOVAČ NÁLADY - Je hovno, které se podaří vyrobit po delší zácpě, a vy zase můžete být konečně sám sebou.
RITUÁL - Sraní, které je prováděno v ten samý čas každý den a dokonalosti dosahuje za pomocí novin.
HOVNO PRO GUINESSOVU KNIHU REKORDŮ - Hovno tak pozoruhodné, že by mělo být zaznamenáno pro další generace.
POSTTRAUMATICKÉ SRANÍ (AFTERSHOCK SHIT) - Takovéto sraní má tak mocný odér, že každý, kdo vstoupí na místo činu do týdne je jím zasažen.
SRANÍ ZVANÉ KONEC LÍBÁNEK - Jakékoliv hovno vytvořené za přítomnosti jiné osoby.
TEN, KTERÝ STÉNÁ, aneb VZDYCHACÍ - Tak obrovské hovno, že se nedostane ven bez vokální asistence.
PLAVEC aneb HYDROFOB - Toto hovno, které je charakterizováno svou plavbyschopností a nepotopitelností, je schopno se znovu a znovu vynořovat i po mnoha spláchnutích.
ZÁKOPNÍK - Hovno, které nejde setřást. Obvykle je na něj nutno zaútočit kolébavým či skákavým pohybem, často se ovšem také stává, že jediným řešením je popostrčit ho malým kouskem toaletního papírů.
PŘÍZRAČNÉ HOVNO - Takové hovno se záhadně objeví v záchodové míse a nikdo nepřipouští, že by ho tam kdy vložil.
PEEK-A-BOO HOVNO (tj. KUK-A-JE PRYČ HOVNO) - Teď ho vidíte, teď zase ne. Tohle hovno si s vámi pěkně zahrává. Vyžaduje značnou dávku trpělivosti a výbornou kontrolu svěrače.
BOMBOVÝ NÁLET - Hovno, které je pro vás tím pravým překvapením. Přichází nečekáno a nezváno, v čase a situaci naprosto neadekvátní ke sraní (např. během soulože, při fotbale) nebo ve chvíli, kdy není po ruce vhodné srací zařízení.
KROTITEL HADŮ - Protáhlé tenké hovno, které je schopno se svinout do výhružné pozice - i když většinou je zcela neškodné.
OLYMPIJSKÉ SRANÍ Takovéto sraní se vyskytuje obvykle přesně jednu hodinu před začátkem nějakého soutěžního podniku, kterého se máte účastnit a vzhledově se velmi podoba "Alkoholikovu sraní".
SRANÍ ve stylu ZPĚT-K-PŘÍRODĚ - Výsledkem tohoto sraní může být téměř libovolné hovno, nicméně společným rysem je, že je vždy ukládáte buď v lese, nebo v podřepu za odvrácenou stranou vašeho auta.
SRANÍ zvané KAMÍNKY-Z-NEBE - Obdivuhodný shluk maličkých bobku, většinou nebeský dar ve chvílích, kdy se za boha nemůžete vysrat.
VYMEDITOVANÉ HOVNO - Vyvolané projímadlem. Nepočítá se.
SRAČKOFÓBIE - Strach ze sraní - může být smrtelné!
HOVNO ENERGIZER vs DURACELL - Známé také jako "Vono to furt jede".
SRANÍ zvané RYCHLÁ VYKLÁDKA - Je to ten druh, který je venku tak rychle, že sotva dostanete kalhoty ke kotníkům ve chvíli, kdy už je po všem.
HOVNO zvané TEKUTÝ INSTALATÉR aneb ZÁTKA - Tento druh hovna je tak velký, že totálně ucpe toaletu.
SRANÍ zvané MÍSNÍ PUMPA - Tohle hovno při cestě ven bolí tolik, že byste přísahali, že musí vycházet jinudy, než standardní cestou.
SRANÍ zvané "MYSLÍM, ŽE DNESKA PORODÍM ZADKEM" - Velmi podobné "Lincolnově polínku" nebo "Míšní pumpě". Tvář a velikost tohoto bobku připomíná půllitrovou plechovku od piva. Poté, co se vám ho nakonec podaří vypudit zůstává na konci vašeho zažívacího traktu chvíli vzduchoprázdno.
KAŠOIDNÍ SRANÍ - Tento typ vychází zhruba v podobě zubní pasty, a jeho čím dál tím víc. Máte dvě možnosti: spláchnou a pokračovat nebo risknout, že se to nakupí až k vašemu zadku, zatímco vy budete bezmocně sedět.
SRANÍ při kterém si říkáte "PŘÍŠTĚ MUSÍM TO JÍDLO ROZKOUSAT POŘÁDNĚ" - Je takové, při němž vám zbytky paprikových chipsů, které jste snědli včera večer, pořežou vnitřek análního otvoru ve chvíli, kdy si ráno ulevujete.
SRANÍ, při kterém si myslíte "ŽE BY SE ZE MĚ STÁVAL KRÁLÍK?" - Je takové, kdy z vás vypadne spousta maličkých, milých a kulatých bobku, které vypadají přesně jako ty kuličky, se kterými jste si hrávali zamlada, a které vydávají slabé šplouchavé zvuky při nárazu na hladinu mísy.
"CO TO TADY SAKRA CHCÍPLO" SRANÍ - Někdy též označované jako "Toxická skládka".
HOVNO zvané LEPIVEC - Hovno, které se po vysrání nalepí na stěnu záchoda tak silně, že ani záchodovou štětkou nejde odstranit.
                      ____
.--"~~" ~"\___
Y ] ~~"\
l `v.,_ _/' ]
\ | 7~~" /'
\ | / /~"------"~
__.} l_/-^-<-.
.--"~ Y I Y
/ l oj-<______
Y _ ~---~ ( ^ Y
l |~t-.__( // \.__.^
\ | | ~\ _.^
"-._ | | "---"~
Y |-^----------..,__
. | |--.,__ --.,__ ~"-.
\\ | l l "~--.,_ ~--. \
\\ _____ | \ \___, "-._ /
\>-"~ ~"-.--j ~----/ "--"
/ ,--. Y
_Y_ / ( ) ___ |_
,-~ " "--" " ~-< ~-.
/ Y \ \
/ / . l Y )Y
/ l /-.____l !\, ) ! / /
Y / /"--" / \__/' \ / /_K-~
`\__K-"\__.-" ^.__K-"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kiki:) > SB ♥ které tě má v srdííčku Kiki:) > SB ♥ které tě má v srdííčku | Web | 22. května 2008 v 13:53 | Reagovat

Heeeej to je maso! xD Fuj xD xD

2 serafka serafka | Web | 1. června 2008 v 12:10 | Reagovat

Tak to je sado maso.

3 GVKB GVKB | E-mail | Web | 23. prosince 2014 v 21:13 | Reagovat

Letí mimozemská loď náhodou okolo naší planety a má maskování a tak jí naše ubohé technické systémy logicky nemohou zaznamenat. Je logické že se tato loď napojila na internet a náhodou navštívila stánku GVKB, mimozemšťané okamžitě pojali jisté podezření, že tuto stánku provozuje někdo velmi významný z jejich kultury, protože myšlenky jim byli velmi blízké a tak se vrhli do prohledávání databáze a brzo jim to bylo jasné, šlo o jejich zmizelého krále, se jménem a1234567bc44, a když našli na stránce GVKB odkaz na stránku a1234567bc44, tak to měli 100% už potvrzené.

Je logické že okamžitě kontaktovali svojí kulturu, a oznámili to, že nalezli ztraceného krále, lid v této kultuře měl velikou radost, a začalo se ve vládě jednat o tom, jestli se má jejich král a1234567bc44 vrátit domů, nebo jestli nebude lepší jej nechat tam, kde je, a tajně jej sledovat z vesmírné lodě? Svět mimozemšťanů se okamžitě rozdělil na dva tábory, co se nemohli dohodnout, někdy docházelo na ulicích i k násilným střetům, mezi těmito fanatickými tábory.

Klasikou se stala věta „proč z vás vypadne vždy hovno“ tato sprostá myšlenka působila jako jiskra, která zapálila fyzický boj mezi znepřátelenými ideologickými tábory. Král a1234567bc44 byl všem lidem dokonale svatý, a v tom byl pořád začarovaný ideologický problém, byl zde prastarý zvyk, každého krále neustále mediálně a jinak kritizovat, ale u krále a1234567bc44 to nešlo, on byl všem mimozemšťanům dokonale svatý, a nikoho nenapadlo jej kritizovat.

Kdosi z lidu kdesi řekl, že král a1234567bc44 je jako zrcadlo, a ten kdo se jej pokusí v něčem nějak kritizovat, kritizuje jenom sebe, a s tím ostatní souhlasili. Je logické že mimozemšťané monitorují GVKB stránku, a vše se v reálném čase přenáší do jejich kultury. Jelikož to co je zde právě napsané, budou číst mimozemšťané, kterým jako a1234567bc44 kraluji od svého narození až do svojí smrti, tak jim právě oznamuji, že domů zatím ještě nepoletím, a že se mi tady zatím ještě líbí, pokud mají mimozemšťané nějaké veliké problémy, můžou mi je poslat na můj email.

4 DavidAcinc DavidAcinc | E-mail | Web | 15. listopadu 2017 v 16:47 | Reagovat

Some people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

The diet pills speed up the metabolic processes. This is the key factor that leads to the burning of all the fats in the body. This means that one passes out lots of urine, which subsequently leads to dehydration. It is imperative that the user take lots of water round the clock. This will help curb dehydration, which can lead to health problems. In addition to that, water offers the required medium for the function of the nutrients and elimination of the fats.

When buying the review of diet pills, it is imperative that one gets the most recommended dose. People tend to compromise the quality and effectiveness of the tablets due to the variation in cost. The low priced pills depict poor quality, which means their effectiveness is not reliable. Some have also been found to cause health problems. The dose should also be taken as recommended. Over dose will not speed up the process but rather lead to complication. This will increase risk of side effects. If the taking of the pill is forgotten, do not take more to compensate for the lost time.

The diet plan enclosed with the diet pills has also to be followed. According to the requirements, the termination of the diet must be done even with no results. This means your body is irresponsive.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama