→ Nikdy nelez do postele s někým, kdo je větší magor než ty… ;-)

Expedice Mars!

11. května 2008 v 9:49 |  Expedice Mras
Jednoho dne jsem se přihlásila do soutěže, kde hlavní výhra byl let na Mars! Vyplnila jsem první kolo, které bylo přímo na internetu, a čeklala jsem na výsledky. Odpovídal ajsem na otázky spojené s vesmírem a astronomií. Za nedlouho mi přišel e-mail, že jsem postoupila do druhého kola, v němž se budou dělat projekty na dané téma. Já, jelikož jsem byla Letec dokumentarista, zpracovala jsem tento úkol v podání přílohu pro Mladou frontu Dnes.
Mezitím jsem jela k moři, a po návratu jsem nevěřila svým očím!!! Na stole ležel dopis, ve kterém bylo napsáno, že jsem postoupial do semifinále, které se konalo až v Praze! Rychle jsem běžela mamku přesvědčit, ať mě tam pustí! Vždyť, kdo se může pochlubit, že měl šanci letět na Mars?
Sraz byl u Pražského planetária. Kvůli včasnému příjezdu vlaku jsem tam byla o dvě hodiny dříve, ale mě to vůbec nevadilo.
Hlavní úkol semifinále bylo vybrat 10 letců, 10 kosmonautů, kteří poletí na Mars. Testovali nás, jestli jsme kolektivní, jestli dokážeme spolupracovat, a také různými zábavnými hrami, ve kterých jsem zřejmě bodovala, neboť jsem postoupila do finále!!!
Za necelý měsíc jsem jela opět do Prahy. Tentokrát na finále. Ale ještě všechno nebylo vyhrané! Mezi námi deseti pět letělo na Mars, a ostatních pět byla záložní posádka........
Sice jsem letěla jako záložní posádka, ale to vůbec neměnilo na tom, že když prohlásím, že jsem se setkala s Vladimírem Remkem (první český kosmonaut), byla jsem v kosmickém muzeu v Německu, měla jsem oblečený skafandr, ale hlavně, že jsem byla na marsu, tak nelžu!!!
Nevěříte? Mám důkaz - fotky!
Já držím cedulku CSO a nademnou stojí živí pan Remek!
Přímo v raketě!!!! A ve skafandrech!!!
A tady jsme přiletěli zpátky na zem!!! Zachránili jsme hlavní posádku a všichni se šťastně a zdrávi vracíme!
Tisková konference!! Novináři, rodiče, sponzoři...uou!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama