→ Nikdy nelez do postele s někým, kdo je větší magor než ty… ;-)

Smrt

11. května 2008 v 13:59 |  Můj názor na...
Nevidím, neslyším, nedýchám...
Sedím na židli a přemýšlím o mém životě. Dokázala jsem něco? Zapsala jsem se do dějin lidstva? Potkala jsem tu pravou lásku? Byla jsem vůbec...šťastná?
Měla jsem lásku, velkou. Milovala jsem ji tak, jak miluje strom svoje květy, milovala jsem ji tak, jak ve Španělsku Kaskaněty. Milovala jsem ho večer, když prostě zářil, milovala jsem ho ráno, jak se u toho tvářil. Milovala jsem tě strašně, milovala jsem tě celého. Moc. Ale já jsem se musela podřezat.
Vzala jsem si do ruky nůž, tupý, ať mé myšlenky, které budou poslední, si stihnou vzpomenout na tebe. Dotkla jsem se jemně kůže a jemně se řízla. proletěl mnou blesk. Dobře, ještě jednou, trošku silněji. Chci se zabít, miluju tě tak, až mi praská srdce. Už to nevydržím, pořádně se říznu. Až do žíly.
Nic nevidím, točí se mi hlava. Opírám se o židli, je mi špatně. Co jsem to udělala? Z oka mi ukápla slza. Říkala jsem si, že mé poslední myšlenky budou patřit jenom tobě, ale promiň. Já myslela na to, že jsem asi udělala tu největší blbost v mém životě. Poslední sekunda než ulehnu navěky, poslední sekunda......Miluju tě!
Hodně lidí se zabijí jen tak, pro nic zanic. Pro ně je to třeba problém, jaký svět ještě neviděl, ale přitom je to jenom..prkotina? Prkotina oproti tomu že umřeš. Když se někdo zabije, ať. Ale musí si uvědomit, že tím trápí okolí, a tím jeho problémy neskončí.
Chci zemřít. Nic jiného jen tohle. Ale mám strach. Co tam čeká , daleko odsud, od starostí, od smutku, od věčných depresí ... co se tam skrývá? Radost? Nebo jen další utrpení? Chci zemřít, ale nechci nemilé překvapení. Tady je sice jen pár věcí, pro které stojí za to žít, ale co je tam? Opustit tyhle dobré věci a čekat, co dostanete od smrti? Já nevím, jestli ten risk stojí za to, bojím se, že ztratím své přátele, své sny, svůj domov ... ale já vlastně nemám přátele, sny se mi nikdy nesplní a domov je příšerně málo. Nic mě už tady nedokáže udržet. Promiňte mi všichni, komu jsem ublížila. Sbohem. Odcházím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama