→ Nikdy nelez do postele s někým, kdo je větší magor než ty… ;-)

Vtip o červené kuličce

11. května 2008 v 10:38 |  Nejlepší vtípky!!!

Pozor! Přečtěte si každičkou větu tohohle vtipu, neboť byste tento vtip vůbec nepochopili!

Pepíček jde do první třídy základní školy. Ke konci roku přijde domů s vysvědčením v ruce. Maminka se ho ptá: ,,Pepíčku, co bys chtěl za samé jedničky?" A Pepíček mamince odpověděl, že by chtěl jednu červenou kuličku.

Pepíček jde do druhé třídy základní školy, a když přijde domů se samými jedničkami, maminka se ho ptá, co by chtěl za vysvědčení. Pepíček ani vteřinku neváhá a hned vyhrkne: ,,Chtěl bych jednu červenou kuličku!"

Pepíček jde do třetí třídy základní školy. Moc nepochopil látku z prvouky, ale když se na to jednou podíval, hned napsal písemku na jedničku. Dostal samé jedničky, a dokonce i z prvouky! Maminka se ho po příchodu domů ptala, co by chtěl za vysvědčení. Pepíček řekl, že za to, že dostal i z prvouky jedičku, chce dvě červené kuličky.

Pepíček jde do čtvrté třídy základní školy. Bez jakýchkoli komplikací dostane samé jedničky a hned po maminčině klasické otázce odpovídá, že chce jednu červenou kuličku.

Pepíček jde do páté třídy základní školy. Hlásí se na 8-leté gymnázium. Příjmačky udělá perfektně a ze 100% úspěšnosti je dokonce až první. Vyvědčení dá levou zadní na samé jedničky, proto se ho maminka ptá: ,,Co bys chtěl, Pepíčku, za tak nádherné překvapení?" A Pepíček ji na to odpověděl, že za to, že je první na příjmačkách a že dostal samé jedničky, chce tři červené kuličky.

Pepíček jde do primy 8-letého gymnázia. Jelikož je tak chytrý, a dokonce se ani jednou nepodíval do sešitu a nepřipravil se na ani jednu písemku, dostane samé jedničky na vysvědčení. Maminka se ho zeptala, co chce za vysvědčení, a Pepíček jí na to odpověděl, že chce jednu červenou kuličku.

Pepíček jde do sekundy 8-letého gymnázia. Už mají chemii, a i když je Pepíček tak chytrý, stejně to nepochopil. Párkrát si ale připravil referát a už dostává vysvědčení se samými jedničkami. Po příchodu domů se ho maminka ptá: ,,Pepíčku, co chceš za samé jedničky?" A pepíček ji odpovídá: ,,No, za to, že jsem to z té chemie vytáhl na jedničku, chci dvě červené kuličky."

Pepíček už jde do tercie 8-letého gymnázia. Je tak chytrý, že se ani jednou nenaučil a stejně dostal na vysvědčení samé jedničky. Maminka se ho po příchodu domů ptá, co by chtěl za samé jedničky. A Pepíček ji odpověděl, že letos si to moc nezasloužil, tak chce jenom jednu červenou kuličku.

Pepíček jde do kvarty 8-letáho gymnázia. Dostali nového učitele na matematiku,a to byla pro Pepíčka katastrofa. Neuvěříte, ale ten proslulý chytrý Pepíček se jednou musel podívat do sešitu!!! Jelikož je to ale proslulý chytrý Pepíček, stejně dostane na vysvědčení samé jedničky. Po maminčině otázce, co by chtěl za vysvědčení, hlásí, že letos to byl těžký rok, proto chce dvě červené kuličky.

Pepíček jde do kvinty 8-letého gymnázia. Chytrý Pepíček je tak chytrý, že v pohodě vytáhl všechny předměty na samé jedničky. Když přijde domů, maminkase ho ptá: ,,Pepíčku, co bys chtěl za vysvědčení?" ,,No, mami. Chtěl bych jednu červenou kuličku."

Pepíček jde do sexty 8-letého gymnázia. Letos už mají taneční. Ale ani toto nezabrání Pepíčkovi, aby býval nedostal samé jedničky. S krásným vysvědčením se řítí domů. Po maminčině otázce Pepíček s pýchou odpovídá, že by chtěl dokonce jednu červenou kuličku.

Pepíček jde do septimy 8-letého gymnázia. Bohužel, ale má velké problémy s biologií. Málem začal chodit na doučování, když se ještě tak tak vzpamatoval a pochopil jeho málem osudnou látku. Vyhnul se tak světové katastrofě a Pepíček bez jakýchkoli problému může po mamince chtít dvě červené kuličky.

Pepíček jde do oktávy 8-letého gymnázia, maturitního ročníku. Ani jednou se chytrý Pepíček nepodíval na případné otázky z maturity. Za ten čas, co se všichni jeho spolužáci šprtali k maturitám, on se jen poflakoval po městě. Neuvěříte, ale Pepíček měl nejlepší maturitu za celou historii gymnázia! V příjmačkách na vysokou školu opět obstál a může se chválit tím, že měl všechny otázky správně a tímpádem byl i první. Vysvědčení se samými jedničkami leželo na jeho stole, když v tom vtrhla do pokoje maminka a ptala se ho: ,,Pepíčku, co chceš za vysvědčení?" A Pepíček jí na to odpověděl, že letos byl sice namáhavý, ale jednoduchý školní rok, proto chce tři červené kuličky.

Pepíček jde do prvního ročníku vysoké školy. Tam už mají přednášky, ale Pepíčkovi ani toto nevadí a přichází ke konci roku domů se samými jedničkami. Maminka se ho jako každý rok ptá, co by chtěl za vysvědčení, a Pepíček ji na to odpovídá, že by chtěl jednu červenou kuličku.

Pepíček jde do druhého ročníku vysoké školy . Sice jsou ty přednášky rok od roku těžší k pochopení, ale chytrý Pepíček všechno zvládá a dostává samé jedničky. ,,Pepíčku, co bys chtěl za vysvědčení?" ptá se maminka. A Pepíček odpovídá: ,,Mno, chtěl bych dvě červené kuličky."

Pepíček jde do třetího ročník vysoké školy. Ano, pravda, měl nějaké problémy s fyzikou, ale o tom se nebudu dále zmiňovat, neboť Pepíček přes všechny komlikace stejně dostal samé jedničky. A než mamika stačí vyslovit každoroční otázku, Pepíček už hned ve dveřích hlásí, že by chtěl dvě červené kuličky.

Pepíček jde do posledního, čtvrtého ročníku vysoké školy. Pro mnohé toto může být nejtěžší ročník, ale pro nejchytřejšího Pepíčka je to hračka. Ocenění za nejchytřejšího studenta všech vysokých škol má napsané na jeho posledním, samo-jedničkovým, vysvědčením. A maminka se Pepíčka ptá, co by chtěl za poslední vysvědčení? A Pepíček naposledy v životě říká, že by chtěl tři červené kuličky.

Pepíček má 79 let a leží na smrtelné posteli. jeho maminka, která má 112 leží vedle něho a ptá se ho: ,,Pepíčku, řekni mi ještě poslední věc. Nač si, proboha, potřeboval celé ty roky ty červené kuličky?" ,,No, ....víš mami....já...potřeboval ty červené....kuličky, protože........(Pepíček umřel)......"

Pro pochopení pointy vtipu:
Já vám 15 minut vyprávím vtip o stejném obsahu, a nakonec, když se chcete dozvědět, nač Pepíček potřeboval všechny ty červené kuličky, vám oznámím, že Pepíček umřel :-D(chacha)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hanulkáá :) Hanulkáá :) | E-mail | 25. května 2008 v 13:20 | Reagovat

Ahojkii moje Soniinnkoo! hey kráásnej blog! Jinak červená kulička :-D:-D:-D když si vzpomenuuu :-D božééé :-D BtW ten vtip nemá chybu! :-D MILUJUU TĚĚĚ PUSOOO! navždy!

2 sonnicka sonnicka | 28. května 2008 v 20:39 | Reagovat

Hanulkooo, děkuju xD Miláááčku =o), MTRMMMMM....a červená kulička letos budem každého otravovat, oki? =D Laskonko nej nej nej...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama